Информация
Поиск

Тесс Батік самозакріплювальний 10 по 50 мл - хорошая цена - Kanc Kiev

Производитель: ТЕСС
Код Товара: Тесс Батік самозакріплювальний 10 по 50 мл

Краткое описание


Тесс Батік самозакріплювальний 10 по 50 млАкрилові фарби  - це пастообразні суспензії органічних та неорганічних пігментів, наповнювачів у водному розчині загущеного акрилатного сополімера, який містить пластифікатор і п... Читать далее...

Нашли дешевле??? Получите скидку!
188грн

  • Наличие: In Stock


Дополнительная информация
Оплата

Оплата

На карту, наложенный, наличные

Контакты

Контакты

Наши контакты и карта проезда

Тесс Батік самозакріплювальний 10 по 50 мл


Акрилові фарби  - це пастообразні суспензії органічних та неорганічних пігментів, наповнювачів у водному розчині загущеного акрилатного сополімера, який містить пластифікатор і поверхнево-активні речовини.
Усі акрилові фарби змішуються між собою, є світлостійкими, не токсичні, не містять у своєму складі металів. Наносяться на поверхню пензлем, мастехіном. При розведенні водою чи спеціальним розбавником дозволяють працювати аерографом.
Після висихання акрилові фарби  не змиваються водою, нагадують олійний живопис, але на відміну від олійних фарб, сохнуть акрили дуже швидко, саме тому після закінчення роботи пензлі необхідно швидко й щільно промити в теплій воді.
Акрилові фарби дозволяють художнику реалізувати свої творчі ідеї в живописних, декоративних та дизайнерських проектах. Завдяки легкості в роботі та універсальності використання, акрил може бути використаний в роботі на папері, картоні, грунтованому полотні, дереві, а також в інших традиційних техніках олійного, темперного живопису і в техніці акварелі. Особливо добре ведуть себе акрилові фарби  при розписі храмів.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо